Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Festival španělské kultury IBERICA 2010

Ve dnech 17.-21.srpna 2010 proběhne 7. ročník mezinárodního festivalu španělské kultury IBERICA. Festival bude probíhat v Praze, Brně, Boskovicích a Bratislavě.
Na programu festivalu budou koncerty současné španělské hudby, taneční kreace a taneční a hudební workshopy. Hlavním tématem letošního ročníku bude flamenco a jeho žánrové přesahy, zváště jazzové. Podrobnější informace naleznete na stránkách festivalu www.iberica.cz.

Zdroj: www.iberica.cz

Kategorie: O španělštině
21.6.2010 12:46:44
Inzerce
Je to první blog o španělský jazyk pro studenty a zájemci o mém rodiném jazyce. Individuální kurzy, Skupiny, překlady, speciální ceny, slevy! Navštivte nás na blogu: http://porevoluci-agentura.blogspot.com/ Mým záměrem neni jenom nabídnout kurzy ...
Nabízím výuku španělštiny, jsem rodilá mluvčí se zkušenostmi s výukou. Okes Hodonín, Břeclav.
Nabízím doučování španělštiny, certifikát DELE, praxe, cena: 150,-/60 min, oblast Jablonec nad Nisou.Novotná- 602972489
Zabývám se výukou španělštiny. překlady, tlumočením z a do španělského jazyka (oblast působnosti - ČR a země Evropské Unie).
Individuální výuka studentů jako příprava k maturitě. Konverzace. Opakování látky, kde se nejčastěji opakují chyby. Ke každému maturitnímu tématu nová slovní zásoba a informace. Sestavení osnovy. Kontrola následného písemného zpracování ...
optimalizace PageRank.cz