Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Španělská rádia online

Studujete španělský jazyk? Pravidelný poslech rodilých mluvčích výborně napomáhá ke zdokonalení porozumění mluvenému slovu a osvojení správné španělské výslovnosti. Na adrese http://multilingualbooks.com/online-radio-spanish.html naleznete přehled všech španělských rádií. Seznam zahrnuje odkazy na domovské stránky a sídlo jednotlivých stanic, typ žánru a hlavně - přímé odkazy na online vysílání.

Kategorie: Studijní materiály

Expresní španělština pro začátečníky

Potřebujete rychle a v krátkém čase zvládnout základy španělštiny? Nemáte čas ani energii docházet do jazykových kurzů? Nabízíme Vám intenzívní kurz Španělština pro začátečníky, který můžete absolvovat doma na svém počítači. V expresním kurzu španělštiny se naučíte základní slovíčka a konverzační fráze používané v různých situacích (při cestování, v restauraci, v hotelu, v obchodě, ...). Osvojíte si základní gramatická pravidla. Získané znalosti si procvičíte pomocí zábavných interakcí a testů. Kurz je doprovázen českými komentáři a výklady. Obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích a španělsko-český glosář čítající na 4 300 slovíček. Po absovování e-kurzu budete schopni se domluvit španělsky a porozumíte jednoduchým španělským textům.

Kategorie: Studijní materiály

Videokurz: Jídlo španělsky, jak poprosit o jídlo ve Španělsku

V tomto videokurzu si můžete procvičit španělskou základní slovní zásobu k tématu jídlo. Nevíte, jak se španělsky nazývají jednotlivé druhy potravin? V tomto kurzu se to dozvíte a navíc si procvičíte správnou španělskou výslovnost.

Kategorie: Studijní materiály

Videokurz: Základní španělská slovíčka

Přinášíme Vám první lekci videoučebnice základních španělských slovíček. Chcete se naučit španělské pozdravy, dny v týdnu nebo napočítat španělsky do deseti? V této videolekci si vše můžete poslechnout i s originální výslovností.

Kategorie: Studijní materiály

Španělština online

Studujete španělský jazyk a dáváte přednost studiu španělštiny online před klasickými učebnicemi? Vybrali jsme pro Vás pár tipů k procvičování španělštiny na internetu. Interaktivní kurzy španělštiny http://vyuka.lide.cz/kurz-spanelstiny-zdarma.aspx jsou společným projektem serveru Seznam.cz a vydavatele jazykového software Langmaster. Kurz španělštiny online je určen pro všechny úrovně pokročilosti, takže se studiem můžete začít na libovolné úrovni podle Vašich dovedností. Zcela zdarma zde můžete studovat španělskou gramatiku a ověřovat získané znalosti v interaktivních cvičeních a testech. Součástí e-kurzu jsou zvukové nahrávky rodilých mluvčích.

Kategorie: Studijní materiály

Poslechy španělštiny na CD

Audiocvičebnice španělského jazyka je vhodná pro začátečníky až pokročilé. Poslechový kurz španělštiny obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích a přepisy španělských textů, které si studující může vytisknout pro studijní účely. CD španělštiny lze používat na počítači a audio přehrávači, případně jej převést do souboru mp3. Kurz obsahuje český návod k jednotlivým lekcím.

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 1 - 9 z 9 záznamů
1
Inzerce
Přeložíme pro vás dokumenty z/do více než 50 jazyků. Pracujeme v nejmodernějších překladatelských nástrojích, které šetří váš čas a hlavně peníze. Naši překladatelé jsou pečlivě vybraní a poradí jak s ...
Zabývám se výukou španělštiny. překlady, tlumočením z a do španělského jazyka (oblast působnosti - ČR a země Evropské Unie).
Hola! Chceš plynně mluvit španělsky, dozvědět se spoustu zajímavých věcí o Latinské Americe a naučit se nejpoužívanější mexická a kolumbijská slovíčka nebo fráze? Pokud ano, napiš mi na espanol.gabo@seznam.cz nebo ...
Kvalifikovaná profesorka španělského jazyka nabízí kvalitní výuku šj pro všechny věkové skupiny. Dlouholetá praxe. Zaručené a rychlé výsledky. Ve výuce je kladen důraz na mluvený jazyk a poslechové dovednosti.
Nabízím výuku španělštiny přes Skype. Jedná se o individuální hodiny. Cena jedné hodiny je 200 Kč za 60 minut a jsou v ní zahrnuty materiály k výuce (texty, poslechy a ...
optimalizace PageRank.cz