Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Španělština online

Studujete španělský jazyk a dáváte přednost studiu španělštiny online před klasickými učebnicemi? Vybrali jsme pro Vás pár tipů k procvičování španělštiny na internetu.

Interaktivní kurzy španělštiny http://vyuka.lide.cz/kurz-spanelstiny-zdarma.aspx jsou společným projektem serveru Seznam.cz a vydavatele jazykového software Langmaster. Kurz španělštiny online je určen pro všechny úrovně pokročilosti, takže se studiem můžete začít na libovolné úrovni podle Vašich dovedností. Zcela zdarma zde můžete studovat španělskou gramatiku a ověřovat získané znalosti v interaktivních cvičeních a testech. Součástí e-kurzu jsou zvukové nahrávky rodilých mluvčích.

Na webu http://www.kareldekar.com/spanelstina-spanelsky-jazyk/spanish-language-espanol-lengua.html naleznete stručný a srozumitelný přehled základů španělské gramatiky. Autor webu nabízí výklad španělské gramatiky (španělská abeceda, slovesné časy, španělské číslovky, apod.) a řadu interaktivní cvičení k procvičování osvojených znalostí španělské gramatiky včetně správných řešení. Každé cvičení nebo gramatický výklad si můžete stáhnout ve Wordu a používat k samostudiu nebo k další výuce.

Pokročilí studující španělštiny ocení španělský výkladový slovník Real Academia Española http://www.rae.es/RAE/Noticias.nsf/Home?ReadForm.

9.4.2010 23:55:26
Inzerce
Zabývám se výukou španělštiny. překlady, tlumočením z a do španělského jazyka (oblast působnosti - ČR a země Evropské Unie).
Nabíbízím doučování španělštiny - jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Já jsem studentka Ostravské univerzity, oboru Španělský jazyk a literatura. V minulosti jsem se připravovala jak na přijímací zkoušky ze ...
Dobrý den, nabízím překlady a tlumočení v oblasti španělského jazyka. Jsem překladatelka s dlouholetou praxí. Španělštinu zároveň považuji za již svůj téměř druhý rodný jazyk, protože můj manžel pochází z Peru ...
Individuální výuka španělštiny s rodilým mluvčím. Cena: 150 Kč/60 min. Praha
Jsem studentka a nabízím doučování a výuku španěštiny v Hradci Králové pro děti i dospělé. 150Kč/hod.
optimalizace PageRank.cz