Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studium v ČR

Iberoamerická cena 2010

Iberoamerická cena je soutěž pro vysokoškolské studenty se znalostí španělského nebo portugalského jazyka. Soutěžící se mohou přihlásit se svými vědeckými pracemi, které se týkají Latinské Ameriky, karibské oblasti nebo Iberského poloostrova do 15. prosince 2010.

 

 

Kategorie: Studium v ČR

Profesní sdružení učitelů španělštiny

Vyučujete španělský jazyk na kterékoliv škole České republice? Chcete být informováni o aktuálním dění v oblasti výuky jazyka a navázat kontakt s dalšími vyučujícími španělštiny? Asociace učitelů španělštiny sdružuje vyučující španělštiny všech typů a stupňů škol v České republice. Svým členům zprostředkovává nové informace z oblasti výuky španělského jazyka, o stipendijních programech pro učitele a soutěžích. Spolupracuje s ambasádami španělsky mluvících zemí a s dalšími zahraničními a tuzemskými vydavatelstvími učebnic španělštiny. Asociace pořádá řadu konferencí s přednáškami odborníků z oboru.
 

Kategorie: Studium v ČR

Na kterých vysokých školách můžete studovat španělštinu?

Nabízíme Vám přehled vysokých škol v České republice, které umožňují studium španělštiny.

Kategorie: Studium v ČR
Zobrazuji: 1 - 3 z 3 záznamů
1
Inzerce
Doučím španělský jazyk, připravím ke zk., maturitě atd. 5 let zkušeností jako lektorka, pobyt a studium na univerzitě ve Španělsku. Venga, contáctame :)
Zabývám se výukou španělštiny. překlady, tlumočením z a do španělského jazyka (oblast působnosti - ČR a země Evropské Unie).
Somos una agencia especializada en servicios de traducción y enseñanza de español y checo. Queremos satisfacer las necesidades de los hispanohablantes que residen en la República Checa. Así mismo nos ...
Nabízím doučování španělštiny, certifikát DELE, praxe, cena: 150,-/60 min, oblast Jablonec nad Nisou.Novotná- 602972489
Naučte se cizí jazyk dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální kurzy cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. V individuálním kurzu ztratíte obavy ...
optimalizace PageRank.cz