Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Iberoamerická cena 2010

Iberoamerická cena je soutěž pro vysokoškolské studenty se znalostí španělského nebo portugalského jazyka. Soutěžící se mohou přihlásit se svými vědeckými pracemi na téma Latinská Amerika, karibská oblast, Iberský poloostrov vytvořenými ve španělském nebo portugalském jazyce.

Podmínky soutěže Iberoamerická cena

Soutěže se mohou zúčastnit vysokoškolští studenti a studentky bakalářských nebo magisterských programů, kteří do 15. prosince 2010 odevzdají své vědecké práce ve španělštině nebo portugalštině. Soutěžní práce se mohou týkat jakéhokoliv tématu se vztahem k iberoamerických zemím.

Kontakt pro zasílání soutěžních prací

Velvyslanectví Bolívarovské republiky Venezuela v České republice

Sněmovní 9

118 00 Praha 1

embaven@grbox.cz

Zdroj a podrobné informace o soutěži: www.premioibam.cz

Kategorie: Studium v ČR
14.9.2010 16:39:50
Inzerce
Přijímací zkoušky na střední školy se přiblížily. Zvyšte svou šanci na přijetí a připravujte se s námi. Ve Škole Populo naleznete tým prověřených lektorů, kteří vám pomohou s matematikou, češtinou, ...
více informací na www.spanelstina-stankova.cz
Nabízím individuální doučování španělštiny ve všech úrovních, přizpůsobím se potřebám studenta. jsem profesí lektorka šj, získala jsem titul Ph.D. v oboru Románské jazyky, výuka probíhá v Brně, sazba 200,-/60 min.
Je to první blog o španělský jazyk pro studenty a zájemci o mém rodiném jazyce. Individuální kurzy, Skupiny, překlady, speciální ceny, slevy! Navštivte nás na blogu: http://porevoluci-agentura.blogspot.com/ Mým záměrem neni jenom nabídnout kurzy ...
Nabízím doučování i výuku španělštiny pro žáky, studenty i dospělé různých stupňů pokročilosti, indivudálně nebo ve dvojicích. Cena podle délky a frekvence výuky.
optimalizace PageRank.cz